Web Tasarım İstanbul

İstanbul web tasarım firmaları arasında profesyonel anlamda hizmet vermek amacıyla 2007 yılında web tasarım ve yazılım firması olarak hizmet vermekteyiz. İşimiz sadece kurumsal anlamda hizmet almak isteyen, profesyonel olarak işini bilen bir firma arayışında olan, kurum ve kuruluşlara hizmet vermektir.

Bir projenin istenilen zamanda ve istenilen şekliyle bitmesi bizim için ciddi bir sorumluluktur. Tabi bu sorumluluk tek taraflı değildir. İyi hazırlanmış bir fizibilite çalışması yada ne istediğini ifade edecek bir karşı taraf sorumluluğu, işimiz kadar önemli!. Sırf kazanmak için evet deyip gececeğimiz bir durum söz konusu değil bizim için çünkü biliriz her evetimizin bizim için bir sorumluluk olduğunu ve yerine getirilmesi gereken bir söz. 

Sanal dünyanın işletmeler açısından ne denli önemli bir pazar yeri olduğu daha yeni yeni anlaşılmaya başlandığı şu sıralarda internette var olmanın bilincinde olan bir çok kurumsal firmanın ciddi yatırım olarak gördükleri bu sanal dünyaya hızlı bir geçiş dönemi yaşanmakta.

Büyük sosyal medya devleri, Google, Yaho, Yandex, Bing, Facebook gibi birçok kuruluş yıllardır bu bilinci anlatmaktaydı, hatta özel bir çok firmaya mektuplar göndermiş; şimdiden var olma yollarına ve yatırımlarına bakın diye bir ip ucu vermişti. 

Geçtiğimiz yılın raporlarında e-ticaret, dünya genelinde sadece cep telefon kullanıcıları tarafından 200 milyar $ civarıında iken toplamda 700 milyara yakın olduğu görülmüştür. Önümüzdeki yıllarda rakabet ortamı gittikçe güçleşecek, firmalar sanal pazarda yer almak bir yana, tutunmak için ciddi çabalar ve maliyetler ödeyecek gibi görünmekte.