WEB TASARIM AJANSLARI

Web tasarım ajansları; İstanbulda web tasarım ajansı olarak 2007 yılında hizmet vermekteyiz. Her geçen yıl biraz daha sanal dünyada varlığın ne denli getirileri olabileceğini fark eden bir kesimle karşılaşıyoruz. Artık vazgeçilmez bir hale gelen internetin bir digital reklam aracı olarak en etkin kullanımını sağlamanın bireysel yada kurumsal tüm kişi, kurum ve işletmelere kazanımını görmekteyiz.

Bir çok web sitesi yeni teknolojilere, yeni arama motorları algoritmalarına uyum sağlamadığı için çop haline gelmekte. Bu gün Türkiyede web tasarım konusunda bir çok büyük kuruluşun sitesi yıllar önce yapıldığı gibi durmakta bu ne kendilerine nede kullanıcılara bir kazanım sağlamamakta.

Teknolojiyi önemsiyorsanız yeniliklere açık olmanız gerekir, bir kıvılcım bir çok yangının sebebidir. Bir işletmenin kimliğidir bir web sitesi kimliğinizi insanlara ne denli doğru sergilediğinizden emin olmalısınız. Bunun için İnsanlar neleri sever, nelerden hoşlanır, renklerin insanlar üzerindeki etkisinden tutunda siteye ilk girdiklerinde baktıkları noktalara kadar her şeyi hesaplamanız gerekir.

Bir çok algoritmalar geldi geçti bu güne dek Google başta olmak üzere diğer arama motorları tarafından. Bu algoritmalar ne dir ne işe yarar bilmek gerekiyor. Bir web sitesinin internetteki varlığının kaynağı diye biliriz bu algoritmalara tam bir uyum içinde olmalı siteler bu algoritmalara yoksa dünya devi Amazon gibi gerilerin gerisine gidersiniz.