Mağazalı E Ticaret Sitesi

Kısa bir süre önce tamamladığımız mağazalı eticaret sitesi 'ni sizlere tanıtmak isteriz. Bu projeye başlarken piyasada bu konuda en iyi olanların bilgi, tecrübe ve deneyimlerinden yararlandık. Mağaza Sistemi tamamen N11 mantığı üzerine geliştirildi mağazacılar üye olduktan sonra gerekli evrakları panellerinden yüklemekte ve mağaza ve evrak onayından sonra mağaza ürünlerini yükleyip satışa suna bilmekte.

MVC alt yapısına sahip projemiz Codeignigter Framework ile yazıldı, HTML5, CSS3, AJAX ve JAVASCRIPT, JAVAQUERY kütüphanelerinden yararlanıldı. 15 farklı tema seçeneği yönetim panelinden ayarlana bilmekte ayrıca alt yapı SEO (Arama motoru optimizasyonuda) üzerine inşa edildi. 

Mağaza puan sistemi yine N11 mantığı üzerine geliştirilmekte. Yakın zamanda N11 Apı hizmetinden yararlanılarak SOAP data çekimi sağlanılacak, yani mağaza sahipleri N11 ürünlerini kendi panellerine çektirebilecekler.

Yönetim paneli, mağaza paneli ve üye paneli olmak üzere üç panel bulunmakta. yakında sitemiz üzerinden demoyu inceleye bilirsiniz.

Bu projeyi geliştirmemizdeki amaçlardan biride girişimcilerin eticaret projelerine, katkıda bulunmayı amaçlamaktı. Biraz daha açmak gerekirse: Örneğin sadece cep telefonu satıcılarının mağaza açıp ürünlerini sata bilmeyi, yada sadece elektronik ürünlerin bulunduğu bir platform projesi için arayış içinde olan girişimcilere katkıda bulunmak.