Ardahan Göle ilçesinde faaliyet gösteren firmalar için, göle web tasarım, arama motorları optimizasyonu (SEO), özel web tabanlı yazılımlar, kartvizit, broşür tasarımları yapmaktayız.

İşyeri yada şirketinize ait kurumsal kimliğinize uygun ücretsiz logonuz bizden. Bulunduğunuz bölgede google' de ilk sayfalarda çıkacak anahtar kelimeleriniz için uygun altyapıya sahip bir sistem ile sitenizi tasarlıyoruz. Yazılımımız özel yazılım olup Dünya' da ve Türkiye' de en çok kullanılan Codeignigter framework ile sitelerimizi kodluyoruz.

Google' dan Dijital pazarlama konusunda uzmanlık sertifikamız vardır. "İş bilenin kılıç kuşananın" diye bir ata sözü vardır; tamda buna uygun olarak 10 yılı aşkın tecrübemiz ile kendi işimiz için gerekli olan tüm teknolojileri ve bu teknolojilerin en son ve yeni halini kullanmayı bir prensip edinerek mutlu müşteriler edinmekteyiz.

Bir projenin istenilen zamanda ve istenilen şekliyle bitmesi bizim için ciddi bir sorumluluktur. Tabi bu sorumluluk tek taraflı değildir. İyi hazırlanmış bir fizibilite çalışması yada ne istediğini ifade edecek bir karşı taraf sorumluluğu, işimiz kadar önemli!. Sırf kazanmak için evet deyip gececeğimiz bir durum söz konusu değil bizim için çünkü biliriz her evetimizin bizim için bir sorumluluk olduğunu ve yerine getirilmesi gereken bir söz. 

Sanal dünyanın işletmeler açısından ne denli önemli bir pazar yeri olduğu daha yeni yeni anlaşılmaya başlandığı şu sıralarda internette var olmanın bilincinde olan bir çok kurumsal firmanın ciddi yatırım olarak gördükleri bu sanal dünyaya hızlı bir geçiş dönemi yaşanmakta.

Büyük sosyal medya devleri, Google, Yaho, Yandex, Bing, Facebook gibi birçok kuruluş yıllardır bu bilinci anlatmaktaydı, hatta özel bir çok firmaya mektuplar göndermiş; şimdiden var olma yollarına ve yatırımlarına bakın diye bir ip ucu vermişti. 

Geçtiğimiz yılın raporlarında e-ticaret, dünya genelinde sadece cep telefon kullanıcıları tarafından 200 milyar $ civarıında iken toplamda 700 milyara yakın olduğu görülmüştür. Önümüzdeki yıllarda rakabet ortamı gittikçe güçleşecek, firmalar sanal pazarda yer almak bir yana, tutunmak için ciddi çabalar ve maliyetler ödeyecek gibi görünmekte.